Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Altı kuşak boyunca Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, dünyanın dört bir tarafındaki sofralara ulaşan sağlıklı tarım ürünlerini üreten, toprağa, doğaya tutku duyan bir ailenin torunlarıyız… Bir tohumun toprağa kök saldığı gibi bizler de kuşaktan kuşağa büyüyen sevgi ve tutkumuzla ait olduğumuz topraklara kökleniyoruz.

Yıllar boyunca tarımdaki teknolojik gelişmeleri takip ederek makineleşme, altyapı ve ürün çeşitliğine yatırım yaparak tarımda verimliliği ve kaliteyi arttırarak ilerlemeyi hedefledik.

1996 yılında başladığımız faaliyetlerimizin devamı olan işletmemizde yıllardır bir çok firmaya kaliteli meyve ve sebze tedarik ediyoruz. Anadolu'nun verimli topraklarından hasat ettiğimiz meyve ve sebzeleri dünyanın dört bir tarafındaki sofralara ulaştırmak için profesyonellikle ve gelişime açık bakış açımızla çalışıyoruz. Dalından tazecik toplanan meyve ve sebzeleri hijyenik işletme koşullarına uyurak, müşterilerimizin talebi doğrultusunda paketliyor ve soğutmalı tır, konteyner yada havayolu ile tam zamanında ulaştırıyoruz.

Hedefimiz, Farmvit markasının ürün kalitesiyle, müşteri iletişimiyle, profesyonel faaliyetleriyle ve adil, ahlaklı, güvenilir, gelişime ve yeniliğe açık ticari ilişkileriyle sektörde fark yaratmasıdır.

Farmvit sizinle tanışmaktan memnuniyet duyar.