Değerlerimiz

Değerlerimiz

Farmvit olarak varlık nedenimizi hayata geçirirken yolumuza ışık olan, bizi biz yapan, faaliyetlerimizin en başından en sonuna Farmvit’i üzerine inşa ettiğimiz  değerlerimiz;

İnsan ve Çevre Sağlığı

Ekolojik dengeyi ve doğamızı korumak hem bugün hem de gelecek nesiller için yaşamın kaynağıdır. Bu bilinçle hareket edip işimizin, tarımda üretimden sofraya kadar bütün basamaklarında çevreyi temiz tutmayı ve sağlıklı besin üretimini önemsiyoruz. Üretimde ve hizmetimizde doğal kaynakları koruyup onlara sahip çıkıyoruz. Biliyoruz ki insan yaşamı için Temiz besine, temiz besin için ise temiz çevreye ihtiyacımız vardır. Üreticilerimizi insan ve hayvan sağılığına zarar vermeyen tarımsal üretim konusunda destekliyoruz. Üretim boyunca ürünlerin izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik koşullarını öncelik yaparak ve paketlenmesini hijyenik koşullara uygun yaparak gıda güvenliğinin sağlanmasını güvence altına alıyoruz.

Üretici Emeği

Kendimizin de kuşaklardır üretici olduğunun bilinciyle emek-değer ilişkisine çok önem veriyoruz. Tarım işçiliğinin zor ve çok büyük bir emek gerektirdiğini biliyoruz. Üreticinin bütün yıl bebek gibi büyütüp baktığı sağlıklı taze meyve ve sebzeleri değerinde satın alıyoruz. Üreticiye üretimde ve satışta güvence ve destek sağlıyoruz. Böylelikle tarımda üretimin ve kalitenin sürekliliğini sağlıyor aynı zamanda tarımsal üretimin ve tarımda istihdamın artmasında önemli bir rol oynuyoruz. Özellikle tarımda kadın emeğinin işgücü içerisindeki öneminin çok fazla olduğu Türkiye’de kadın tarım işçilerinin hak ve emekleri hususunda ayrıca hassas davranıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Farmvit’in var olma sebebini ve değerini belirleyen müşterilerimiz ve onların memnuniyetidir. Bu yüzden farmvit müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bizi biz yapan en büyük fark kaliteli ürünlerimiz ve müşterilerimizle olan ilişkilerimize verdiğimiz önemdir. Müşteri ilişkilerimizin temelinde güven, dürüstlük, sadakat, ahlaklı ve profesyonel hizmet vardır. Farmvit’in sürdürülebilir büyümesi ve gelişmesi için çabamız müşterilerimizin memnuniyeti, sadakati ve devamlılığını kazanmaktır. Her zaman işimizi yaparken ilk adımımız müşterilerimizin ihtiyacını ve beklentilerini anlamaktır. Müşteri sürdürülebilirliğine verdiğimiz önemden dolayı hizmet sonrasıda müşterilerimize gereken desteği sağlıyor ve müşterilerimizin geri bildirimine çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki Farmvit müşterileri ve onların devamlılığı sayesinde varlığını sürdürebilir.

Yenilikçi, Akılcı ve Gelişime Açık Bakış Açısı

Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde kaliteli tarım ürünleri tedarik zincirinde güvenilir ve değer katan bir şirket olmak için yeniliğile ve gelişime her zaman açığız. Her geçen gün teknolojimiz ve alt yapımızı geliştirerek ilerliyoruz. Hedefimiz genç, dinamik ve inovatif bakış açısına sahip çalışma ekibimizin merak ve girişimci ruhuyla en akılcı ve yenilikçi adımlarla  kendimizi geliştirerek sektörde profesyonel, adil, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle fark yaratmak ve yeniliklere öncü olmaktır.